Troje talentiranih informatičara – Ozana Margotić, Lana Šćukanec i Matej Kovačević, učenici Prve gimnazije Varaždin i polaznici Centra izvrsnosti iz informatike Varaždinske županije – osvojili su čak četiri medalje na prestižnim međunarodnim natjecanjima. Čestitke su im uputili te ih novčano nagradili župan Anđelko Stričak i resorni pročelnik Miroslav Huđek, koji su za učenike, njihovog mentora Bojana Banića, ravnateljicu Prve gimnazije Varaždin i voditeljicu Centra izvrsnosti iz informatike za srednje škole Janju Banić te roditelje učenika danas u Županijskoj palači priredili prijem.
Copyright © 2026. MegaPuls portal d.o.o Sva prava pridržana