Ugovor je načelniku Općine Bednja Damiru Poljaku uručio ministar demografije i useljeništva Ivan Šipić na svečanosti održanoj u Bjelovaru, u sklopu Javnog poziva za poboljšanje materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima i dječjim igralištima.
Dodijeljena sredstva predstavljaju još jedno značajno ulaganje usmjereno na podizanje kvalitete života djece i mladih obitelji te daljnji razvoj društvene infrastrukture na području općine Bednja. Projektom će se osigurati kvalitetniji i sigurniji prostor za igru, rekreaciju i boravak djece na otvorenom.
Načelnik Poljak istaknuo je kako je riječ o još jednom projektu kojim Općina potvrđuje da su ulaganja u djecu i kvalitetu života obitelji među njezinim prioritetima.